piątek, 5 października 2012

O tym, że zdrowie wyrasta z natury, wiedzą nawet dzieci!

Co siedzi w głowach dzieci? Na pewno każdy z nas zastanawiał się nie raz. Często nawet na najbardziej oczywiste pytanie otrzymujemy bardzo ciekawe odpowiedzi. Nasi milusińscy wiedzą, co jest dla nich dobre, dlatego tak upodobali sobie soki firmy Marwit.
Dzieci biorące udział w sesji dla Ok! Magazyn przebrane były za swoje ulubione warzywa i entuzjastycznie poruszały kwestie związane ze zdrowiem, sokami oraz świetnym samopoczuciem po spożyciu „witamin w płynie”. Wyniki rozważań naszych małych przyjaciół okazały się niezwykle pouczające.Marwit postanowił dowiedzieć się, co siedzi w głowach dzieci i sprawdził, jak według najmłodszych powstają soki. Odpowiedzi były zaskakujące. Siedmioletni Adam jest przekonany, że jeśli obejrzymy krople soku pod mikroskopem, okaże się, iż zobaczymy uśmiechnięte witaminy! Uśmiechają się i zachęcają do skosztowania ich dobroczynnego działania.

Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie naszych pociech, a i one mają swój pogląd na tę sprawę. Ludowa maksyma mówi, że podobno zdrowia nie można kupić. Dwunastoletnia Basia ma inne zdanie: „ A właśnie, że można kupić. W butelce. Soki to przecież źródło wiecznego zdrowia.”

O tym, że witaminy są „dobre jak anioły” przekonuje nas Zosia, która ma dużo racji, gdyż są one niezbędnym składnikiem, szczególnie w diecie dziecka. Odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz przebieg procesów życiowych sprawiają, że dziecko rośnie zdrowo!

W sokach jednodniowych Marwit odnajdziesz również uśmiech Twojego dziecka, gdyż – jak wykrzykuje Zosia – „łatwiej wypić witaminki niż zjeść”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz